TomTom Türkiye Navigasyon Android Uygulaması APK İndir

TomTom Türkiye Navigasyon Android Uygulaması APK İndir

Androidli telefon ve tabletleriniz için TomTom Türkiye alternatif navigasyon uygulaması.

Android navigasyon uygulaması TomTom Türkiye ile bilmediğiniz adreslere kolayca ulaşıp güvenle yolculuk edebilirsiniz. Uygulama sinyal ile çalışmadığından dolayı sinyal kesintileri size sorun olmayacaktır.

Trafiğin durumu hakkında bilgi veren bu uygulama birinci sınıf navigasyon olarak sunuluyor. Adres ezberleme zorunluluğunu ortadan kaldırmak için belirlediğiniz rotaları otomatik olarak sizin için belirleyecektir. Sürüş esnasında  başka uygulamaların müzik ve ses açıksa talimat alırken otomatik olarak sesleri kısacaktır. Böylelikle talimatları daha net duyabileceksiniz. Erkek olarak Özgür bayan olarak Aylin'i seçebilirsiniz sesli talimat verecek sesi.

Haritalar cihazınıza yüklendiği için çevrimdışı olarak sinyal ya da bağlantıya gerek duymadan heran kullanabilirsiniz. Dönüşleri kaçırdığınızda yeni rota belirler. Daima günceldir. Doğru zamanda doğru varış noktaları için TomTom Türkiye navigasyon size yeterlidir. Gözlerinizi yoldan ayırmaya gerek kalmaz.  Bir çağrı geldiğinde ahize yerine sesi dışarı verir, ideal görünümüyle tercih ettiğiniz rota ve yolları haritada renklerle belirleyebilirsiniz. İki boyutlu ya da üç boyutlu seçimleri yapabilirsiniz. Gece sürüşü için otomatik parlaklık kısar. Tam bir sürücü dostudur. Yakınlarınızdaki benzin istasyonlarından, markete kadar tek dokunuşla nerede olduklarını görün.

Kavşaklarda hangi şeritte olmanız gerektiğini gösterir. Yakıt tasarrufu ettirir. Birden fazla güzergahları tek bir rotada varış süresine kadar öğrenebilirsiniz. Tomtom Turkey navigasyon android kullanıcılarının en dahi dostu olacaktır.

Kurulum Talimatı:
1- Klasörden çıkardığınız TomTom Klasörü ve TomTom 1.3 apk dosyalarını hafıza kartına kopyalayın.
2- Tomtom 1.3 apk dosyasını yükleyin.
3- Biraz bekledikten sonra uygulama kendiliğinden açılacaktır.

APK Dosyası İndir

0
Çarpıcı iOS - Android verileri!
Splashtop 2 ile Tablette Bilgisayar Kontrolü
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?