Canlı Skor (Canlı maç sonuçları ve iddaa programı) Android Uygulaması APK İndir

Canlı Skor (Canlı maç sonuçları ve iddaa programı) Android Uygulaması APK İndir

Canlı maç sonuçları sekmesindeki yenileme tuşu ile siz istediğinizde güncelliyorsunuz böylelikle kota dostu bir uygulama olarakta göze çarpıyor.395k dosya boyutu ilede kullandığınız cihazda çok yer kaplayıp cihazınızı kasmamakta.

Canlı maçların üzerine tıkladığımızda maç detay bilgilerine , iki takımında kadro bilgilerine ve takipçilerinim bir birleri ile sohbet etmeleri için her maç için ayrı forum alanı bulunmakta ,  bu forum alanına dahil olmak için çok kısa bir üyelik forumu yer almakta akabinde maçı canlı takip eden ve kuponlarında bu maçın bulunduğu kişilerde chat yapmanız mümkün.

Günlük iddaa kuponları özelliği hiç bir uygulamada bu kadar kaliteli değil çok sayıda farklı şekilde kaliteli iddaa kuponu bulunmakta iddaa kodu ve oranlarıyla birlikte siz kullanıcılarına sunulmakta. İddaa maç programıda gün gün en güncel şekilde sizlerle.

Bu muazzam özellikleriyle öne çıkan Canlı Skor uygulaması diğer uygulamalardan bir adım önde biz editörler olarak siz iddaa severlere bu uygulamayı öneriyoruz.

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

4
LG Optimus G İnceleme
Houzz Interior Design Ideas Uygulaması
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?