Android İçin Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Uygulaması Vpn One Click

Android İçin Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Uygulaması Vpn One Click

Vpn One Click Android için yasaklı ve engelli sitelere giriş uygulaması. Android'li cihazların yaygınlaşmasıyla sürekli internette zaman geçirmeye başladık.

İnternette gezinirken birçok sebep'ten dolayı kullandığımız cihazlarda engellenmiş internet sitesiyle karşılaşmak sinir bozucu olabilir. Devlet'in yada mahkemelerin bir sebeble erişimlerini bloke ettikleri internet sitelerinde örneğin youtube gibi sürekli video izleyebileceğiniz bir portala erişmenizi sağlayan yeni sistemin adı vpn'dir. VPN internet bağlantınızı bulunduğunuz ülke dışın'dan bağlanıyor gibi göstererek engellenmiş sitelere erişim sağlıyor. Ayrıca dijital olarak şahsınıza yada kullandığınız makinaya ait bilgileri gizleyip sizi internet üzerinde takip ettirmeyi zorlaştırıp daha güvenli hale getiriyor.

Özgürce internette zaman geçirmek için android'li cihazlarınıza VPN One Click uylumasını yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Bazı vpn uygulamaları ücretli olsada VPN One Click ücretsiz olarak size hizmet veriyor. Bir çok dil seçeneğe sahip uygulamayı General Mobile E-Tab 4 gibi Fatih Projesin'de dağıtılan tablete kurup test ettim. Root'lamaya gerek kalmadan rahatlıkla facebook, twitter, youtube gibi sitelere ve uygulamalarına erişim sağladım.

Güvenli ve sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Diğer android için vpn uygulamalarının çoğu root erişimi istiyor ve çalışmıyordu. Android için yasaklı ve engelli sitelere giriş uygulamaları arasında en sorunsuz çalışan uygulama VPN one Click olduğunu düşünüyorum. Mahremiyetinizi internet ortamında gizlemek, güvenliğini arttırmak ve bloke edilmiş internet sitelerine girmek çok basit.

Uygulamayı kullanmak için şu önerilerde bulunacağım. Cihazı sitemiz üzerinden indirip kurun. Uygulamayı çalıştırdığınızda size bazı ülkelerin listesi gelecek. Benim tavsiyem öncelik sırasıyla önce Almanya sonra İngiltere (Britanya), Hollanda, Fransa gibi Türkiye'ye konum olarak yakın ülkeleri seçmenizdir. Seçtiğiniz ülke ne kadar yakın olursa VPN'nin kalitesi ve cihazdaki internet hızı o kadar iyi ve hızlı olacaktır. Uygulamanın dili Türkçe'dir.

Gerçek ip adresi ve Kaynak ülke uygulamanın üst ekranında gözüküyor. VPN'ye bağlantı sağlandığında ip adresini ve ülkenizi ekranın üstünde görebiliyorsunuz.

Ücretsiz sürümü oldukça kullanışlı. Eğer ücretli sürüm almak istersenizde 3 aylık kullanım için 4,99$ 1 yıllık elit kullanımı için 9,99$ gibi oldukça cazip bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Kendi cihazlarımda kurdum, root'lu ve root'suz cihazlarda sorunsuz çalıştı. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Android İçin Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Uygulaması VPN One Click tanıtım yazısını okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Kaynak: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:6opExBG400oJ:www.androidkardes.com/uygulamalar/verimlilik/485-android-icin-yasakli-ve-engelli-sitelere-giris-uygulamasi-vpn-one-click.html+&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

 Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

Virtual private network

Vpn One Click : Eğer herhangi bir paylaşılan / ortak ağa anonim bağlanmayı sağlayan Sanal Özel Ağ Hizmeti. Bir VPN Server ile bağlantı kurarak tam bir güvenlik, gizlilik ve işlevselliği (Twitter, Facebook, Youtube, Skype, VoIP ve diğer Web Sitesi) zevk bağlantı noktasına bir şifreli noktası üzerinden veri göndermek ve almak mümkün olacak.

6
Galaxy Note 4 Root Yapma
Medley Driver APK indir - Türkçe Sürüş Simülasyon ...
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?