Samsung, SIDESYNC ile devrim yaratacak!

Samsung, SIDESYNC ile devrim yaratacak!

Akıllı cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlar ayrı ayrı hayatımızı çok fazla kolaylaştıran teknolojik cihazlar olsalar da özellikle iki ayrı işletim sistemine sahipseler bir arada kullanmaya çalışmak için aynı şeyi söylemek pek mümkün ol­muyordu. Ancak Samsung un devrim nite­liğindeki yeni uygulaması SideSync ile ar­tık bu sorun da ortadan kalkacak.

SIDESYNC: AKILLI CİHAZLARIN MUHTEŞEM UYUMU

SideSync uygulaması, Samsung un ATIV çatısı altında Temmuz ayı itibariyle satışa sunacağı tüm ürünlerde yer alacak. Bu sa­yede Windows İşletim Sistemli bilgisayarı­nızdaki çalışmaları, basit ve kolay bir şekil­de Ice Cream Sandwich ve üstü Android iş­lemcili Samsung akıllı telefonlarınıza san­ki ikincil bir ekran olarak kullanıyormuşcasına mouse ile sürükle bırak hareketi ile kolayca taşıyabiliyorsunuz. SideSync tek­nolojisi, hem verimlilik hem de eğlence için cep telefonu, tablet, masa ve dizüstü bilgisayar gibi birden çok cihazda, ortak kullanım deneyimi yaratıyor. Bu şekilde ci­hazlarınız arasında paylaşımı, bilgisayarın mouse ve klavyesi­nin akıllı cep telefonlarında kısa mesajlara ya da epostalara cevap vermek için kulla­nılması, cep telefonundaki bilgilerin bilgi­sayara otomatik olarak yedeklenmesi ve cep telefonunun bilgisayardan şarj edile­bilmesi mümkün oluyor.

PC’nin mouse ve klavyesini telefonda kullanın

SideSync uygulaması ile senkronizasyon işlemi de oldukça kolay ve otomatik olarak gerçekleştiriliyor. Bu sayede dizüstü ya da tablet bilgisayarlardaki çalışmalarınızı cep telefonuzda kolayca sürdürebiliyor ve minimum kesinti yaşıyorsunuz. Bilgisayar ekranındaki bir dosyayı mouse ile sürükleyip cep telefonu ekranına taşımayı ya da tersini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Telefon ekranına PC masaüstünden erişin

SideSync, ayrıca kullanıcı deneyimini harita, fotoğraf ve diğer multimedya içerik­lerini düzenlemek için daha geniş görün­tüleme özelliği sunarak zenginleştiriyor; oyunların ve öğretici videoların kaydedil­miş ekran görüntülerini göndererek içe­rik paylaşım seçeneklerini artırıyor. İster­seniz telefon ekran paylaşımı özelliği ile telefon ekranındaki görüntülere masaüs­tünden ulaşıp çalışma alanınızı tek bir ekran üzerinde toplayabiliyorsunuz. Si­deSync farklı görevler için farklı cihazlar kullanmanın beraberinde getirdiği zor­lukları ve karmaşıklığı önemli ölçüde azaltıyor.

SideSync uygulamasına sahip olmak için...

Samsung'un Ice Cream Sandwich ve üstü Android işletim sistemli cep telefonlarını desteklemekte olan SideSync uygulaması, ATIV dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve Windows 8 işletim sistemli (32/64bit) One PC ile uyumlu çalışıyor. SideSync tüm Windows 8 işletim sistemli ATIV modelle­rinde masaüstü uygulama olarak önceden yüklenmiş şekilde sunuluyor. SideSync, ATIV olmayan modellere yüklenmek is­tendiğinde 29,99 $'a satın alınabiliyor. Cep telefonları için ise, SideSync uygulaması ATIV çatısı altında yer alan ürünlere bağlanıldığı anda otomatik olarak yükleniyor, Bu uygulama yakın zamanda kablosuz g bağlantı ile de mümkün olacak.

3
MOG Mobile Music Android Müzik Uygulaması İndir
Londra'da Samsung Bombaları Patladı!
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?