Yeni Bir Android Konsol Daha Geliyor

Yeni Bir Android Konsol Daha Geliyor

Eğer Kickstarter üzerinden başlatılan tek Android konsol projesinin Ouya olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Ouya'nın artık mobil bir rakibi var.

Android tabanlı konsollar Kickstarter üzerinden başlatılan projeler sayesinde çoğalmaya devam ediyor.

Önce Ouya'nın duyurulması ve neredeyse piyasaya sürülmek üzere oluşuyla başlayan bu akım, yavaş yavaş mobil oyunculuğa da kaymaya başladı.

Gamestick olarak adlandırılan bu yeni mobil konsol, Ouya gibi Android tabanlı olarak çalışacak fakat Ouya'dan daha mobil bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Çünkü fotoğrafta da görebileceğiniz gibi yalnızca bir oyun kumandasından oluşuyor ve üzerinde HDMI çıkış bulunuyor. Ayrıca Ouya ile karşılaştırıldığında hayli ucuz bir fiyatı olduğunu da söylememiz gerekiyor.

Eğer konsol hakkında daha detaylı bilgi almak ya da ön sipariş vermek istiyorsanız, Gamestick'in resmi internet sayfasına buradan ulaşabilir ve dünyanın ilk mobil(imsi) Android konsoluna göz atabilirsiniz.

Kaynak: http://shiftdelete.net/yeni-bir-android-konsol-daha-geliyor-43025.html

1
Android'te USB OTG Özelliğini Kullanıyoruz
HTC One resmi olarak tanıtıldı!
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?
Komento.require() .script('site/form/form') .done(function($) { $('[data-kt-form]').implement(Komento.Controller.Form, { "location": false, "location_key": "", "attachments": { "enabled": false, "upload_max_size": "2mb", "upload_max_files": "3", "extensions": "bmp,csv,doc,gif,ico,jpg,jpeg,odg,odp,ods,odt,pdf,png,ppt,rar,txt,xcf,xls,zip" }, "bbcode": Komento.bbcode, "showCode": true, "showCaptcha": true, "recaptcha": false, "recaptcha_invisible": false, "markupSet": Komento.bbcodeButtons }); });